Transport

Posiadamy solidne zaplecze techniczne, dzięki czemu nasze szamba mogą zostać przetransportowane na miejsce samochodami ciężarowymi wraz z dźwigiem, przystosowanymi do bezpiecznego transportu zbiorników. Klientom zapewniamy transport, a także montaż naszych zbiorników betonowych w przygotowanym wykopie. Transport i montaż oferujemy na terenie całego kraju. Wstępny termin dostawy ustalany jest już w momencie zamawiania zbiornika.

Zawsze ustalamy dokładny termin tak, aby klient zdążył wykonać wykop i był przygotowany na nasz przyjazd. Jedyne, czego potrzebujemy, to umożliwienie dojazdu do wykopu samochodem ciężarowym. Gwarantujemy szybkie dostarczenie zbiornika na miejsce docelowe.

Do montażu zbiornika wykorzystujemy urządzenia hydrauliczne zamontowane na samochodach ciężarowych. Gdy zbiornik zasadniczy zostanie usadowiony w wykopie przystępujemy do układania warstwy spoiny cementowej, na której łączona jest górna część zbiornika. Następnie miejsce łączenia zabezpieczamy warstwą zaprawy wodoszczelnej.

Mogą być Państwo pewni, że zamontowane szamba będą działać prawidłowo naprawdę długi czas. Warto też pamiętać, że profesjonalny montaż to gwarancja bezawaryjności.

Celem obniżenia kosztów dostawy organizujemy transporty łączone. W celu ustalenia kosztu transportu prosimy o kontakt telefoniczny.