Anibud – producent szamb betonowych

Firma Anibud z Radomia działa na rynku już od 1999 roku. Od początku istnienia zajmujemy się produkcją ekologicznych szamb betonowych, które z pewnością zainteresują właścicieli budynków nieprzyłączonych do kanalizacji miejskiej. Nasze rozwiązania są ekologiczne, wytrzymałe i pozwalają na duże oszczędności.

Do produkcji szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę wykorzystujemy najlepsze materiały i nowoczesne rozwiązania. Oferowane zbiorniki charakteryzują się wysoką szczelnością oraz odpornością na wiele czynników, co sprawia, że mogą niezawodnie służyć długie lata. Posiadają także niezbędne atesty.

Nasze konstrukcje dostępne są w różnych pojemnościach i wymiarach, dlatego każdy klient na pewno znajdzie model, który odpowiada jego potrzebom. W ofercie znajdują się zarówno szamba betonowe jednokomorowe, jak również dwukomorowe.

Oprócz produkcji i sprzedaży zbiorników betonowych zajmujemy się także ich transportem oraz montażem. Działamy zawsze sprawnie, precyzyjnie i w umówionym terminie. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami, w tym samochodami z urządzeniami dźwigowymi HDS, dzięki którym wykonujemy usługi na bardzo wysokim poziomie.

Jeśli nie są Państwo pewni, jaki rodzaj szamba betonowego najlepiej sprawdzi się w przypadku Waszego obiektu, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.